PMEG2010AET
PMEG2010AET NXP
pmeg2010aet.pdf
Код товару: 169509
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: NXP
Корпус: SOT-23
Зворотня напруга, Vrrm: 20 V
Прямий струм (per leg), If: 1 А
Падіння напруги, Vf: 0,43 V
Монтаж: SMD
у наявності 2718 шт:
80 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PMEG2010AET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG2010AET Виробник : Nexperia Schottky Diodes & Rectifiers
товару немає в наявності
З цим товаром купують
MC33063ADR
3 Додати до обраних Обраний товар
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmc33063a
MC33063ADR
Виробник: TI
Мікросхеми > Джерел живлення
Корпус: SO-8
Призначення і характеристики: DC/DC Switching Regulators Peak Boost/ Buck/Inverting Swit
Напруга вхідна, V: 40 V
Iвых., A: 1,5 A
Fosc, kHz: 100 kHz
Темп.діапазон: -40…+85°C
у наявності: 645 шт
583 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
32 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
15pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N150J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 15 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Мінімальне замовлення: 30
LL4148
4 Додати до обраних Обраний товар
LL4148-D.PDF ll4148.pdf
LL4148
Виробник: SEMTECH
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: SOD-80
Vrr, V: 100 V
Iav, A: 0,2 A
SMD
184 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 20
1 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
800 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 100
10uF 16V EHV SMD sizeA (EHV100M16RA) (електролітичний конденсатор SMD)
EHV_090806.pdf
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EHV-SMD високотемпературні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size A
Макс.пульс.струм: 17mA