PMEG2010BEA-QX
PMEG2010BEA-QX Nexperia USA Inc.
PMEG2010BEA-Q.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 66pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 20 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 1630 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 66pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 20 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PMEG2010BEA-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG2010BEA-QX PMEG2010BEA-QX Виробник : Nexperia pmeg2010bea-q.pdf Diode Schottky 1A 2-Pin SOD-323 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
PMEG2010BEA-QX PMEG2010BEA-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG2010BEA-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
PMEG2010BEA-QX PMEG2010BEA-QX Виробник : Nexperia PMEG2010BEA-Q.pdf Schottky Diodes & Rectifiers RECT 20V 1A SM SCHOTTKY