PMEG2015EH-QX
PMEG2015EH-QX Nexperia USA Inc.
PMEG2015EH-Q.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A SOD123F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: SOD-123F
Operating Temperature - Junction: 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 70 µA @ 20 V
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A SOD123F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: SOD-123F, Operating Temperature - Junction: 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 70 µA @ 20 V.
Інші пропозиції PMEG2015EH-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG2015EH-QX PMEG2015EH-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG2015EH-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A SOD123F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky