PMEG3002AEB-QX
PMEG3002AEB-QX Nexperia USA Inc.
PMEG3002AEB-Q.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 480 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 480 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 10 V.
Інші пропозиції PMEG3002AEB-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG3002AEB-QX PMEG3002AEB-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG3002AEB-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
товару немає в наявності
PMEG3002AEB-QX PMEG3002AEB-QX Виробник : Nexperia PMEG3002AEB-Q.pdf Schottky Diodes & Rectifiers RECT 30V .2A SM SCHOTTKY