PMEG3002EEFZ
PMEG3002EEFZ Nexperia USA Inc.
PMEG3002EEF.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 2 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: DFN0603-2
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 520 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.1 µA @ 30 V
на замовлення 44888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 2 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: DFN0603-2, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 520 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.1 µA @ 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG3002EEFZ PMEG3002EEFZ Виробник : Nexperia PMEG3002EEF.pdf Schottky Diodes & Rectifiers RECT 30V .2A SM SCHOTTKY
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
PMEG3002EEFZ PMEG3002EEFZ Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG3002EEF.pdf Description: DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active