Продукція > NEXPERIA > PMEG4002EJ-QX
PMEG4002EJ-QX
PMEG4002EJ-QX Nexperia
pmeg4002ej-q.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Schottky 0.2A 2-Pin SC-90 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-323F, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PMEG4002EJ-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG4002EJ-QX PMEG4002EJ-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG4002EJ-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD323F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-323F
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
PMEG4002EJ-QX PMEG4002EJ-QX Виробник : Nexperia PMEG4002EJ-Q.pdf Schottky Diodes & Rectifiers RECT 40V .2A SM SCHOTTKY