PMEG4005CEA-QX
PMEG4005CEA-QX Nexperia USA Inc.
PMEG4005CEA-Q.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 8 mA @ 40 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 8 mA @ 40 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PMEG4005CEA-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG4005CEA-QX PMEG4005CEA-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PMEG4005CEA-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
PMEG4005CEA-QX PMEG4005CEA-QX Виробник : Nexperia PMEG4005CEA-Q.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40 V, 0.5 A low VF Schottky barrier rectifier