Продукція > NEXPERIA > PMEG6002EB-QX
PMEG6002EB-QX
PMEG6002EB-QX Nexperia
pmeg6002eb.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Schottky 0.2A Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-523
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky switching; SC79,SOD523; SMD; 60V; 0.2A; reel,tape, Type of diode: Schottky switching, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 60V, Load current: 0.2A, Semiconductor structure: single diode, Case: SC79; SOD523, Application: automotive industry, Kind of package: reel; tape, Max. forward voltage: 0.6V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMEG6002EB-QX PMEG6002EB-QX Виробник : Nexperia Schottky Diodes & Rectifiers RECT 60V .2A SM SCHOTTKY
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
PMEG6002EB-QX PMEG6002EB-QX Виробник : Nexperia pmeg6002eb.pdf Diode Schottky 0.2A Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-523
товару немає в наявності
PMEG6002EB-QX Виробник : NEXPERIA Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky switching; SC79,SOD523; SMD; 60V; 0.2A; reel,tape
Type of diode: Schottky switching
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 60V
Load current: 0.2A
Semiconductor structure: single diode
Case: SC79; SOD523
Application: automotive industry
Kind of package: reel; tape
Max. forward voltage: 0.6V