PMGD370XN,115
PMGD370XN,115 Nexperia USA Inc.
PMGD370XN.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: MOSFET 2N-CH 30V 0.74A 6TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 2 N-Channel (Dual)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max: 410mW
Drain to Source Voltage (Vdss): 30V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 740mA
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 37pF @ 25V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 200mA, 4.5V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 0.65nC @ 4.5V
FET Feature: Logic Level Gate
Vgs(th) (Max) @ Id: 1.5V @ 250µA
Supplier Device Package: 6-TSSOP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET 2N-CH 30V 0.74A 6TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 2 N-Channel (Dual), Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), Power - Max: 410mW, Drain to Source Voltage (Vdss): 30V, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 740mA, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 37pF @ 25V, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 200mA, 4.5V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 0.65nC @ 4.5V, FET Feature: Logic Level Gate, Vgs(th) (Max) @ Id: 1.5V @ 250µA, Supplier Device Package: 6-TSSOP.
Інші пропозиції PMGD370XN,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMGD370XN,115 PMGD370XN,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PMGD370XN.pdf Description: MOSFET 2N-CH 30V 0.74A 6TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 410mW
FET Feature: Logic Level Gate
товару немає в наявності
PMGD370XN,115 PMGD370XN,115 Виробник : Nexperia PMGD370XN-3083627.pdf MOSFET N-CH TRENCH DL 30V