Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0112A10
PMR02SJ0112A10
PMR02SJ0112A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 1.1kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; axial
Type of resistor: power metal
Mounting: THT
Resistance: 1.1kΩ
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø4x11mm
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Length: 11mm
Diameter: 4mm
Resistor features: high power and small dimension
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
на замовлення 620 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 1.1kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; axial, Type of resistor: power metal, Mounting: THT, Resistance: 1.1kΩ, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø4x11mm, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Length: 11mm, Diameter: 4mm, Resistor features: high power and small dimension, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.75x25mm.