Продукція > ROYAL OHM > PMR02SJ0622A10
PMR02SJ0622A10 Royal Ohm
Виробник: Royal Ohm
Резистор вивідний, R = 6,2 кОм, Розм = 4X11, Точн., % = 5, Опис Резистор вивідний, Р, Вт = 2, Тексп, °C = 350ppm/°C,... Група товару: Резистори Корпус: 4.00mm x 11.00mm Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 3000 шт
на замовлення 16 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3000
Відгуки про товар
Написати відгук
Резистор вивідний, R = 6,2 кОм, Розм = 4X11, Точн., % = 5, Опис Резистор вивідний, Р, Вт = 2, Тексп, °C = 350ppm/°C,... Група товару: Резистори Корпус: 4.00mm x 11.00mm Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 3000 шт.