Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0623A10
PMR02SJ0623A10
PMR02SJ0623A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 62kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Resistance: 62kΩ
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Operating voltage: 500V
Diameter: 4mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Leads: axial
Body dimensions: Ø4x11mm
Length: 11mm
Power: 2W
на замовлення 170 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 62kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Resistance: 62kΩ, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Operating voltage: 500V, Diameter: 4mm, Resistor features: high power and small dimension, Type of resistor: power metal, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Leads: axial, Body dimensions: Ø4x11mm, Length: 11mm, Power: 2W.