Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0680A10
PMR02SJ0680A10
PMR02SJ0680A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 68Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Mounting: THT
Resistance: 68Ω
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø4x11mm
Length: 11mm
Power: 2W
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Operating voltage: 500V
Type of resistor: power metal
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 4mm
на замовлення 1260 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 68Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Mounting: THT, Resistance: 68Ω, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø4x11mm, Length: 11mm, Power: 2W, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Operating voltage: 500V, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension, Type of resistor: power metal, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 4mm.