Продукція > ROYALOHM > PMR03SJ0333A19
PMR03SJ0333A19
PMR03SJ0333A19 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 33kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating voltage: 750V
Type of resistor: power metal
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Power: 3W
Resistance: 33kΩ
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: high power and small dimension
на замовлення 1805 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 33kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0.75x25mm; axial, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating voltage: 750V, Type of resistor: power metal, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Power: 3W, Resistance: 33kΩ, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension.