Продукція > KEMET > PMR205AC6470M047R30
PMR205AC6470M047R30
PMR205AC6470M047R30 KEMET
PMR205AC6470M047R30
Виробник: KEMET
Description: FILTER RC 47 OHMS/0.47UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 125VAC
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.945" L x 0.299" W (24.00mm x 7.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: R = 47Ohms, C = 0.47µF
Height: 0.551" (14.00mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 47
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER RC 47 OHMS/0.47UF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 125VAC, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.945" L x 0.299" W (24.00mm x 7.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: R = 47Ohms, C = 0.47µF, Height: 0.551" (14.00mm), Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 47, ESD Protection: No, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMR205AC6470M047R30 PMR205AC6470M047R30 Виробник : KEMET KEM_F3024_PMR205-1104242.pdf Film Capacitors 250volts 0.47uF 20% LS 20.3mm