PNE20080CPE-QZ
PNE20080CPE-QZ Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ARRAY GP 200V 4A CFP15B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 30 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 4A
Supplier Device Package: CFP15B
Operating Temperature - Junction: 175°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 4 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 200V 4A CFP15B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 30 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 4A, Supplier Device Package: CFP15B, Operating Temperature - Junction: 175°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 4 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V, Qualification: AEC-Q101.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PNE20080CPE-QZ PNE20080CPE-QZ Виробник : Nexperia USA Inc. Description: DIODE ARRAY GP 200V 4A CFP15B
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Grade: Automotive
Part Status: Active