PNM0402E3502BST1
PNM0402E3502BST1 Vishay Dale Thin Film
pnm.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 35K OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 35 kOhms
на замовлення 5710 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 35K OHM 0.1% 1/20W 0402, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Part Status: Active, Resistance: 35 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNM0402E3502BST1 PNM0402E3502BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pnm.pdf Description: RES SMD 35K OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 35 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PNM0402E3502BST1 PNM0402E3502BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pnm.pdf Thin Film Resistors - SMD 50mW 35Kohms .1%