PNM0603E5001BST1
PNM0603E5001BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 150mW 5Kohms .1% 25ppm
на замовлення 827 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук