PNM0805E5002BST5
PNM0805E5002BST5 Vishay Dale Thin Film
pnm.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 50K OHM 0.1% 1/5W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 50 kOhms
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PNM0805E5002BST5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 50 kohm, ± 0.1%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Nicht magnetisch, isCanonical: Y, Widerstand: 50kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PNM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNM0805E5002BST5 PNM0805E5002BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pnm.pdf Description: RES SMD 50K OHM 0.1% 1/5W 0805
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 50 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
PNM0805E5002BST5 PNM0805E5002BST5 Виробник : VISHAY VISH-S-A0006240426-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - PNM0805E5002BST5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 50 kohm, ± 0.1%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Nicht magnetisch
isCanonical: N
Widerstand: 50kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PNM Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 200mW
isCanonical: Y
Widerstand: 50kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PNM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 5
PNM0805E5002BST5 PNM0805E5002BST5 Виробник : Vishay doc60057.pdf Res Thin Film 0805 50K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
товару немає в наявності
PNM0805E5002BST5 PNM0805E5002BST5 Виробник : Vishay / Thin Film pnm.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 50Kohm 0.1% 25ppm