PNM1206E2502BST5
PNM1206E2502BST5 Vishay / Thin Film
pnm.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 400mW 25Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 1803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNM1206E2502BST5 PNM1206E2502BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pnm.pdf Description: RES SMD 25K OHM 0.1% 0.4W 1206
на замовлення 96 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2