PNM1206E33R0FST1
PNM1206E33R0FST1 Vishay Dale Thin Film
doc?60057
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: PNM1206 25PPM 33 1% S T1 E1
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 33 Ohms
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNM1206 25PPM 33 1% S T1 E1, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 33 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PNM1206E33R0FST1 PNM1206E33R0FST1 Виробник : Vishay / Thin Film doc?60057 Thin Film Resistors - SMD 400mW 33ohm 1% 25ppm
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 33 Ohms