Продукція > YAGEO > POS-50FT-52-47RAA
POS-50FT-52-47RAA
POS-50FT-52-47RAA Yageo
vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Oxide 47 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/°C AXL
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POS-50FT-52-47RAA POS-50FT-52-47RAA Виробник : Yageo vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf Res Metal Oxide 47 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/°C AXL