Продукція > YAGEO > POS100JT-52-20RAA
POS100JT-52-20RAA
POS100JT-52-20RAA Yageo
vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Oxide 20 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C AXL Tape and Box
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POS100JT-52-20RAA POS100JT-52-20RAA Виробник : Yageo vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf Res Metal Oxide 20 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C AXL Tape and Box