Продукція > YAGEO > POS100JT-52-2KAA
POS100JT-52-2KAA
POS100JT-52-2KAA Yageo
pos200jt-73-1k2aa.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Oxide 2K Ohm 5% 1W ±100ppm/°C AXL Tape and Box
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POS100JT-52-2KAA POS100JT-52-2KAA Виробник : Yageo pos200jt-73-1k2aa.pdf Res Metal Oxide 2K Ohm 5% 1W ±100ppm/°C AXL Tape and Box