Продукція > YAGEO > POS300JT-77-4K7AA
POS300JT-77-4K7AA
POS300JT-77-4K7AA Yageo
vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Oxide 4.7K Ohm 5% 3W ±200ppm/°C AXL Tape and Box
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POS300JT-77-4K7AA POS300JT-77-4K7AA Виробник : Yageo vitrohm-pos-film-general-purpose-resistor-datasheet.pdf Res Metal Oxide 4.7K Ohm 5% 3W ±200ppm/°C AXL Tape and Box