PPFP191202BK1
PPFP191202BK1 Hammond Manufacturing
ppfp
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN PANEL 120MM 2 HOLE
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm)
For Use With/Related Products: Racks
Type: Fan Tray
Accessory Type: Panel
Specifications: Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans
Part Status: Active
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN PANEL 120MM 2 HOLE, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm), For Use With/Related Products: Racks, Type: Fan Tray, Accessory Type: Panel, Specifications: Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPFP191202BK1 PPFP191202BK1 Виробник : Hammond Manufacturing ppfp.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories Fan Panel 7.0" 2-Fan