PPG101A6
littelfuse-leaded-rtds-ppg-datasheet?assetguid=aad1d37e-bcc3-4b3f-bb3a-d8df036afb79
Код товару: 220195
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
очікується 5 шт:
5 шт - очікується
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 165 шт:
Кількість Ціна
PPG101A6 PPG101A6 Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse-leaded-rtds-ppg-datasheet?assetguid=aad1d37e-bcc3-4b3f-bb3a-d8df036afb79 Description: SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: 3850ppm/°C
Mounting Type: Through Hole
Accuracy: ±0.15°C
Operating Temperature: -200°C ~ 600°C
Termination: PC Pins
Resistance Tolerance: ±0.06%
RTD Material: Platinum (Pt)
Resistance @ 0°C: 100 Ohms
Current: 1 mA
на замовлення 372 шт:
tariffCode: 90251900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Erfassungstemperatur, min.: -200°C
euEccn: NLR
hazardous: false
Erfassungstemperatur, max.: 600°C
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Produktpalette: PPG Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
товару немає в наявності
PPG101A6 PPG101A6 Виробник : Littelfuse littelfuse-leaded-rtds-ppg-datasheet?assetguid=aad1d37e-bcc3-4b3f-bb3a-d8df036afb79 Board Mount Temperature Sensors 100 OHM