PPH10100
PPH10100 Diotec Semiconductor
pph10100.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky, TO-277A, 100V, 10A
на замовлення 4779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPH10100 PPH10100 Виробник : Diotec Semiconductor pph10100.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PPH10100 PPH10100 Виробник : Diotec Semiconductor pph10100.pdf Schottky Diode, TO-277B, 100V, 10A