PPS-125-27
PPS-125-27 Mean-Well USA, Inc.
pps-125-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 3.8A 102.6W 12-Pin
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 125W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 27V/4.6A, размеры 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PPS-125-27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPS-125-27
Код товару: 88681
Додати до обраних Обраний товар
PPS-125-spec.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
PPS-125-27 PPS-125-27 Виробник : MEAN WELL PPS-125-spec.pdf AC/DC, 125W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 27V/4.6A, размеры 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PPS-125-27 PPS-125-27 Виробник : MEAN WELL PPS-125-spec.pdf AC/DC, 125W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 27V/4.6A, размеры 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PPS-125-27 PPS-125-27 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PPS-125-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 91W
PPS-125-27 PPS-125-27 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007325907_1-2552143.pdf Switching Power Supplies 102.6W 27V 3.8A W/ PFC FUNCTION