PPS-125-48
PPS-125-spec.pdf
Код товару: 153041
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
Написати відгук
Інші пропозиції PPS-125-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPS-125-48 PPS-125-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PPS-125-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W
Power (Watts): 101W (125W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.36" H (127.0mm x 76.2mm x 34.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2.1 A
товару немає в наявності
PPS-125-48 PPS-125-48 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007325907_1-2552143.pdf Switching Power Supplies 100.8W 48V 2.1A With PFC Function