PPS-200-24
PPS-200-spec.pdf
Код товару: 128843
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PPS-200-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPS-200-24 PPS-200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W (199W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.25 A
товару немає в наявності
PPS-200-24 PPS-200-24 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007325897_1-2552057.pdf Switching Power Supplies 150W 24V 8.3A With PFC Function