PPS-200-27
PPS-200-27 MEAN WELL
PPS-200-spec_rev_07052014.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 200W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 27V/7.4A, размеры 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 6 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 27V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 5.56 A.
Інші пропозиції PPS-200-27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PPS-200-27 PPS-200-27 Виробник : MEAN WELL PPS-200-spec_rev_07052014.pdf AC/DC, 200W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 27V/7.4A, размеры 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 6 шт
товару немає в наявності
PPS-200-27 PPS-200-27 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 27V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 5.56 A
PPS-200-27 PPS-200-27 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007325897_1-2552057.pdf Switching Power Supplies 150W 27V 7.4A