PQ12RF11 SHARP
Виробник: SHARP
01+
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PQ12RF11 SHARP
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні, Корпус: TO2204, Uin, V: 35 V, Uout,V: 12 V, Iout,A: 1 A, Udrop, V: 0,5 V, THT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PQ12RF11 PQ12RF11
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : SHARP PQ05RF1 series.pdf Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO2204
Uin, V: 35 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 1 A
Udrop, V: 0,5 V