PR01000101501JA100
PR01000101501JA100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pr010203.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 1.5K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PR01000101501JA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, 1.5 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1.5kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PR01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 350V, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR01000101501JA100 PR01000101501JA100 Виробник : Vishay pr010203.pdf Res Metal Film 1.5K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 265 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
PR01000101501JA100 PR01000101501JA100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pr010203.pdf Description: RES 1.5K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 508 шт:
Мінімальне замовлення: 18
PR01000101501JA100 PR01000101501JA100 Виробник : Vishay / BC Components pr010203.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 1.5Kohms 5%
Мінімальне замовлення: 18
PR01000101501JA100 PR01000101501JA100 Виробник : VISHAY VISH-S-A0018269641-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - PR01000101501JA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, 1.5 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1.5kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PR01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 41
PR01000101501JA100 PR01000101501JA100 Виробник : Vishay pr010203.pdf Res Metal Film 1.5K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 25
на замовлення 500 шт:
на замовлення 265 шт: