Продукція > VISHAY > PR01000102201JA100
PR01000102201JA100
PR01000102201JA100 Vishay
pr010203.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 2.2K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 27000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - PR01000102201JA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, 2.2 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 2.2kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PR01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 350V, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : Vishay pr010203.pdf Res Metal Film 2.2K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo Automotive
Кількість Ціна
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pr010203.pdf Description: RES 2.2K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 kOhms
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : Vishay pr010203.pdf Res Metal Film 2.2K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : VISHAY pr010203.pdf Description: VISHAY - PR01000102201JA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, 2.2 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 2.2kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PR01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 377 шт:
Мінімальне замовлення: 49
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 kOhms
Мінімальне замовлення: 19
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : Vishay / BC Components pr010203.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 2.2Kohms 5%
на замовлення 240 шт:
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 21 шт:
PR01000102201JA100 PR01000102201JA100 Виробник : Vishay pr010203.pdf Res Metal Film 2.2K Ohm 5% 1W ±250ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 294 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PR01000102201JA100 Виробник : VISHAY pr010203.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 2.2kΩ; 1W; ±5%; 350V; Ø2.5x6.5mm; axial
Type of resistor: power metal
Mounting: THT
Resistance: 2.2kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø2.5x6.5mm
Diameter: 2.5mm
Length: 6.5mm
Operating voltage: 350V