PR100250
PR100250 Kunbus GmbH
RevPi_AIO.pdf
Виробник: Kunbus GmbH
Description: REVPI AIO
Packaging: Retail Package
Output Type: Current, Voltage
Mounting Type: DIN Rail
Type: Signal Conditioner
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Termination Style: Spring Terminal
Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC
Input Type: Current, Voltage, Temperature
Output Range: 0 ~ 24mA, ±11V
Input Range (Current, Voltage): ±25mA, ±10V
Input Range (Additional): -200°C ~ 850°C
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: REVPI AIO, Packaging: Retail Package, Output Type: Current, Voltage, Mounting Type: DIN Rail, Type: Signal Conditioner, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Termination Style: Spring Terminal, Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC, Input Type: Current, Voltage, Temperature, Output Range: 0 ~ 24mA, ±11V, Input Range (Current, Voltage): ±25mA, ±10V, Input Range (Additional): -200°C ~ 850°C.