PR26-18V-S-900-1A-E
PR26-18V-S-900-1A-E Same Sky (Formerly CUI Devices)
pr26.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 18V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 70.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 11.25 VDC
Operate Time: 12 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 10000VA, 900W
на замовлення 1996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 18V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 70.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 11.25 VDC, Operate Time: 12 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 10000VA, 900W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR26-18V-S-900-1A-E PR26-18V-S-900-1A-E Виробник : SAME SKY pr26.pdf Power Relay 18VDC 40(DC)/40(AC)A SPST-NO(31.8x26.9x19.1)mm THT
товару немає в наявності