Продукція > SAME SKY > PR26-18V-S-900-1A
PR26-18V-S-900-1A
PR26-18V-S-900-1A SAME SKY
pr26.pdf
Виробник: SAME SKY
31.8 x 26.9 x 19.1 mm, 18 V, 40 A, SPST (1 Form A), Power Relay
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 31.8 X 26.9 X 19.1 MM, 18 V, 40, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 70.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 11.25 VDC, Operate Time: 12 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 10000VA, 900W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PR26-18V-S-900-1A PR26-18V-S-900-1A Виробник : SAME SKY pr26.pdf 31.8 x 26.9 x 19.1 mm, 18 V, 40 A, SPST (1 Form A), Power Relay
товару немає в наявності
PR26-18V-S-900-1A PR26-18V-S-900-1A Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) pr26.pdf Description: 31.8 X 26.9 X 19.1 MM, 18 V, 40
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 70.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 11.25 VDC