Продукція > SAME SKY > PR28-18V-360-1A-E
PR28-18V-360-1A-E
PR28-18V-360-1A-E Same Sky
pr28.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPST, 20A, 1A, 18VDC, 360mW. Class F, Through Hole, Epoxy Sealed, Power Relay
на замовлення 495 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук