Продукція > SAME SKY > PR28-18V-360-1C-E
PR28-18V-360-1C-E
PR28-18V-360-1C-E Same Sky
pr28.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPDT, 20A, 1C, 18VDC, 360mW. Class F, Through Hole, Epoxy Sealed, Power Relay
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук