PRD-3DY0-110
PRD-3DY0-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-9-1393127-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Coil Insulation: Class B
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRD-3DY0-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-3DY0-110 PRD-3DY0-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf General Purpose Relays SPST-NO-DM 110VDC
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
PRD-3DY0-110 PRD-3DY0-110 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1993351.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - PRD-3DY0-110 - RELAY, SPST-NO, 277VAC, 50VDC, 25A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 25A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 6.05kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 50VDC
Relaismontage: Panel Mount
Produktpalette: PRD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 110VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277VAC