PRD-5DY0-24
PRD-5DY0-24 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPDT HVY DUTY 24VDC
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - PRD-5DY0-24 - RELAY, SPDT, 277VAC, 50VDC, 25A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: -, Kontaktmaterial: Silver, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 25A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 288ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 50V, Relaismontage: Panel Mount, Produktpalette: PRD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 277V, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-5DY0-24 PRD-5DY0-24 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - PRD-5DY0-24 - RELAY, SPDT, 277VAC, 50VDC, 25A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silver
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 25A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 288ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 50V
Relaismontage: Panel Mount
Produktpalette: PRD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 277V
directShipCharge: 25
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PRD-5DY0-24 PRD-5DY0-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 24V