Продукція > MURATA > PRF03BC102QS7RL
PRF03BC102QS7RL
PRF03BC102QS7RL MURATA
4487022.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - PRF03BC102QS7RL - PTC-Thermistor, 1 kOhm, 32V, ±50%, 105°C, 0201, Baureihe PRF
tariffCode: 85334090
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 32V
Widerstand (25°C): 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Widerstandstoleranz (25°C): ±50%
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - PRF03BC102QS7RL - PTC-Thermistor, 1 kOhm, 32V, ±50%, 105°C, 0201, Baureihe PRF, tariffCode: 85334090, Schalttemperatur, min.: -, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: YES, Thermistor: Chip, Haltestrom, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 32V, Qualifikation: -, Widerstand (25°C): 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025), Auslösestrom: -, Produktpalette: PRF Series, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±50%, Betriebstemperatur, max.: 150°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF03BC102QS7RL PRF03BC102QS7RL Виробник : Murata Electronics SPEC_PRF03_102QS7RL.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 0.6x0.3mm 1kohm 105+/-5degC AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
PRF03BC102QS7RL PRF03BC102QS7RL Виробник : MURATA 4487022.pdf Description: MURATA - PRF03BC102QS7RL - PTC-Thermistor, 1 kOhm, 32V, ±50%, 105°C, 0201, Baureihe PRF
tariffCode: 85334090
Schalttemperatur, min.: -
Durchmesser des PTC-Thermistors: -
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 32V
Qualifikation: -
Widerstand (25°C): 1kohm
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Auslösestrom: -
Produktpalette: PRF Series
Schalttemperatur, max.: -
Мінімальне замовлення: 66
PRF03BC102QS7RL PRF03BC102QS7RL Виробник : Murata Electronics SPEC-PRF03-102QS7RL.pdf?1728271827000 Description: POSISTOR PTC 1KOHM 105C 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0201
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0201
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 1 kOhms