PRF15BD102RB6RC
PRF15BD102RB6RC Murata Electronics
datasheet_prfseries.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 1 OHM 50% SMD 0402
на замовлення 8285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 1KOHM 50% 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Resistance Tolerance: ±50%, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF15BD102RB6RC PRF15BD102RB6RC Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries.ashx Description: SENSOR PTC 1KOHM 50% 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±50%
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 1 kOhms