PRF15BE103RB6RC
PRF15BE103RB6RC Murata Electronics
datasheet_prfseries.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: SENSOR PTC 10KOHM 5DEGC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 95°C
Resistance Tolerance: ±5°C
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 10KOHM 5DEGC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 95°C, Resistance Tolerance: ±5°C, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF15BE103RB6RC PRF15BE103RB6RC Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries-1485179.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 50% 100DEG C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±5°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms