PRF18BA471QS5RB
PRF18BA471QS5RB Murata Electronics
PRF18BA471QS5RB_Web.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±50%, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Resistance @ 25°C: 470 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF18BA471QS5RB PRF18BA471QS5RB Виробник : Murata Electronics PRF18BA471QS5RB_Web.pdf Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±50%
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
PRF18BA471QS5RB PRF18BA471QS5RB Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries-1485179.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 470 OHM 50% 32VDC