PRF18BE471QB5RB
PRF18BE471QB5RB Murata Electronics
datasheet_prfseries.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 110°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MURATA - PRF18BE471QB5RB - PTC-Thermistor, 470 Ohm, SMD, -50% bis +50%, Baureihe POSISTOR PRF18, tariffCode: 85334010, Thermistormontage: Oberflächenmontage, rohsCompliant: YES, Anwendungen: Erkennung von Überhitzung, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 32VDC, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Temperaturabhängiger Widerstand bei 25°C: 470ohm, Produktpalette: POSISTOR PRF18, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 110°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF18BE471QB5RB PRF18BE471QB5RB Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries.ashx Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±50%
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
PRF18BE471QB5RB PRF18BE471QB5RB Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries-1485179.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 470 OHM SPECIAL TOLERANCE
Мінімальне замовлення: 27
PRF18BE471QB5RB PRF18BE471QB5RB Виробник : MURATA 2608566.pdf Description: MURATA - PRF18BE471QB5RB - PTC-Thermistor, 470 Ohm, SMD, -50% bis +50%, Baureihe POSISTOR PRF18
tariffCode: 85334010
Thermistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: YES
Anwendungen: Erkennung von Überhitzung
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 32VDC
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Temperaturabhängiger Widerstand bei 25°C: 470ohm
Produktpalette: POSISTOR PRF18
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 110°C
на замовлення 540 шт:
Мінімальне замовлення: 32
PRF18BE471QB5RB Виробник : MURATA datasheet_prfseries.ashx SMD
PRF18BE471QB5RB PRF18BE471QB5RB Виробник : Murata 4r90e.pdf Thermistor PTC 470 Ohm 50% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad T/R
товару немає в наявності