PRF21AS471QB5RA
PRF21AS471QB5RA Murata Electronics
datasheet_prfseries.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 160°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 470OHM 50% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 160°C, Resistance Tolerance: ±50%, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Resistance @ 25°C: 470 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF21AS471QB5RA PRF21AS471QB5RA Виробник : Murata Electronics datasheet_prfseries-1485179.pdf PTC Thermistors 470 Ohm 50% 32volts