PRFMB300W12
PRFMB300W12 KYOCERA AVX
PRFMB300W12_file-3313379.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 300A 1in1 Brake Chopper Circuit include FRD
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; boost chopper; Urmax: 1.2kV; Ic: 300A; screw; screw, Collector current: 300A, Gate-emitter voltage: ±20V, Pulsed collector current: 600A, Type of semiconductor module: IGBT, Max. off-state voltage: 1.2kV, Mechanical mounting: screw, Topology: boost chopper, Electrical mounting: screw.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRFMB300W12 PRFMB300W12 Виробник : KYOCERA AVX PRFMB300W12.pdf Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; boost chopper; Urmax: 1.2kV; Ic: 300A; screw; screw
Collector current: 300A
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 600A
Type of semiconductor module: IGBT
Max. off-state voltage: 1.2kV