PRG15BC4R7MM1RC
PRG15BC4R7MM1RC Murata Electronics
POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 9V 91MA 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 91 mA
Current - Trip (It): 172 mA
Voltage - Max: 9V
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Current - Max: 2.5 A
Resistance - 25°C (Typ): 4.7 Ohms
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 9V 91MA 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 91 mA, Current - Trip (It): 172 mA, Voltage - Max: 9V, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Current - Max: 2.5 A, Resistance - 25°C (Typ): 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRG15BC4R7MM1RC PRG15BC4R7MM1RC Виробник : Murata Electronics POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf Description: PTC RESET FUSE 9V 91MA 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Current - Trip (It): 172 mA
Voltage - Max: 9V
Current - Max: 2.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
PRG15BC4R7MM1RC PRG15BC4R7MM1RC Виробник : Murata Electronics r90e-837187.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 4.7K OHM 20%